Kamagra jest bardzo skutecznym i bezpiecznym lekiem na zaburzenia potencji i tak naprawdę może ją przyjmować każdy, kto ma zaburzenia erekcji, ale jest osobą pełnoletnią. Leku tego nie można przyjmować w wielu poniżej 18 roku życia.

Kto powinien przyjmować Kamagrę?

Kamagra kiedy zażyć to pytanie bardzo często stawiane przez mężczyzn, którzy mają problemy z potencją. Jasne jest, że nie będzie jej brał mężczyzna, który nie ma takich problemów albo u którego pojawiły się one sporadycznie. Raczej zdecydują się na poszukiwanie informacji ci, którzy dostrzegli, że z ich potencją jest coś nie tak. Na pewno wolno ją przyjmować dopiero po skończeniu 18 roku życia, jednakże jest to lek http://viagra.edu.pl/kamagra.html bezpieczny nawet dla dwudziesto czy trzydziestolatków, którzy obserwują u siebie problemy z protencją.

Kto nie może przyjmować Kamagry?

Kamagra ma pewne ograniczenia, z uwagi na rozszerzanie światła ciał jamistych i naczyń krwionośnych, nie mogą jej stosować osoby chore na niektóre schorzenia i jednocześnie też osoby, które przeszły kiedyś udar mózgu. W przypadku stosowania po takich problemach, mogłaby ona stwarzać ewidentne zagrożenie i dlatego trzeba o tym fakcie bezwzględnie pamiętać, żeby sobie nie zaszkodzić przez niewiedzę.